Hakkında

ruyada-gormek.com Türkiye’nin ilk ve tek ücretsiz online rüya yorumları servisini başlatan sitedir.

Sitenin amacı; rüyanızda gördüğünüz şeyleri rüya tabirleri kitabında ya da bu tarz içeriğe sahip internet sitelerinde uzun bir araştırma yapmaktan sizleri kurtarmak. Zaten bu tür içeriğe sahip kitaplarda ya da internet sitelerinde kelime bazında aramalarda rüyanızın tam yorumunu bir çok kelime ile açıklığa kavuşturmak çok zor bir işlemdir. Üstelik bu mecralarda bulunan bazı kelimeler gerçekten gereksiz ve bu olay, bu mecraların hiç güncellenmediği hep üstlerine kopyalandığının ispatıdır.

ruyada-gormek.com sitesinde ise gereksiz kelimeler çıkartılmış var olan kelimeler ise bir çok ilmi ve bilimsel çalışmaların bir derlemesi olarak, uzmanların yardımlarıyla kesin sonuçları verebilecek bir alt yapıyla tekrardan yazılmıştır.

ruyada-gormek.com sitesinde isterseniz rüyanızda gördüğünüz nesneleri ya da olayları kelime bazında arayabilirsiniz. Ve çıkan sonuçlardan rüyanızda gördüğünüz şeylerin anlamlarını öğrenebilirsiniz.

ruyada-gormek.com sitesini diğer mecralardan ayıran en büyük özellik ise online rüya yorumcusu adında rüyanızı kısa bir sürede yorumlayan bir sistemin var olmasıdır. Bu sistem şu şekilde işler;

Rüyanızı unutmadan tüm detaylarıyla anlatırsınız ve ruyada-gormek.com projesi için anlaştığımız, ruyada-gormek.com için çalışan uzman rüya yorumcuları, gördüğünüz rüyayı sizin için en kısa zamanda yorumlar. Şu anda bu proje için çalışan 4 uzman rüya yorumcusu vardır. ruyada-gormek.com projesinin diğer bir özelliği ise rüyanızı yorumlayan uzman rüya yorumcularından başka siteye giren herkesin de gönderilen rüyaları yorumlama hakkı vardır. Yani rüyanızı en az 3 ile 5 değişik görüş ile yorumlatabilirsiniz. Bu da en iyi sonucu vermesi için rüyaların anlamları adına yapılmış en büyük çalışmalardan biridir.

Tabii bütün bu imkanların tamamıyla ücretsiz olduğunu bilmenizde de fayda var. Siteye üye olmak gibi bir zorunluluk da yoktur. Vaktinizden çalmak gibi bir çabamız yok, şu kadar üyemiz var diye de hava atmaya gerek yok. O yüzden siteye üye olmadan rüyanızı gönderebilirsiniz ve en kısa zaman içerisinde gelen yorumları okuyabilirsiniz. Başkalarının gönderdiği rüyaları da okuyabilir, onlara da yorumlar yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir